plcsnlendenosksv
Sprzedaż domków mobilnych
TinyHouse - mobilne domki
Jest to całoroczny domek mobilny tworzony z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań klienta. Podczas projektowania takiego domku uwzględniany jest tryb życia jego przyszłego właściciela, forma użytkowania domu oraz kwestie wizualno-estetyczne. Dzięki temu każdy domek jest niepowtarzalny.
Ogromną jego zaletą jest też mobilność.
Domek jest zamontowany na ramie wyposażonej w kółka, dzięki czemu można go ze sobą przewozić. Do mieszkania w nim nie trzeba też mieć działki. Wystarczy wynająć ją na krótki czas.
Bieszczadzka Chatka to "polski producent całorocznych domków mobilnych "Tiny House".
Wprowadzamy na rynek coś nowego domki na kołach które znajdują się na zarejestrowanej przyczepie i można je postawić dosłownie wszędzie bez żadnego pozwolenia.

Napisz do nas FORMULARZ lub zadzwoń +48 793-385-197

Całoroczne Domy na kołach "Tiny House" to nowoczesna technologia, praktyczne rozwiązania, trwałość i wysoka jakość wykonania. Nie musisz budować domu - My przywieziemy ci gotowy dom na działkę. Szybka instalacja i od razu możesz mieszkać.

Można się zastanawiać, jak do takiego domku można podłączyć prąd i wodę. Są na to trzy sposoby. Jeżeli nasz dom ma nie być mobilny, można podłączyć do niego media w sposób tradycyjny.
Drugim sposobem na media jest podłączenie energii z normalnych, dostępnych gniazd prądu, wody z normalnego, specjalnie izolowanego węża, a także gazu z butli. Możliwe jest też stworzenie samowystarczalnego domu, który będzie wyposażony w zbiorniki z wodą oraz akumulatory magazynujące energię z paneli słonecznych.
Znajduje się w nim drewniany szkielet, rolę izolacji pełni wełna mineralna lub pianka poliuretanowa. Do wykończenia zewnętrznego możliwe jest wykorzystanie wielu różnych materiałów takich jak drewno, metal oraz szkło.
Jeśli chodzi o wykończenie wewnętrzne, jest ono wykonywane zgodnie z potrzebami klienta.
Wyjątkowo ważne jest, że to domek mobilny. Każdy tego typu budynek znajduje się na ramie produkowanej pod konkretny model domku. Rama taka jest wyposażona w koła oraz hak holowniczy, dzięki czemu możemy podpiąć nasz dom do samochodu i pojechać z nim, gdzie tylko się nam podoba.

Napisz do nas FORMULARZ lub zadzwoń +48 793-385-197

Zobacz aktualne etapy prac na naszym profilu na FB

Przydatne informacje ...

PROJEKT INDYWIDUALNY
Jesteśmy w stanie dostosować każdy podstawowy model do indywidualnych życzeń klienta.
WSPARCIE TECHNICZNE
Służymy fachową pomocą techniczną na terenie całej Europy.
JAKOŚĆ
Wybierając całoroczny domek mobilny produkowany przez Bieszczadzką Chatkę otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości materiałów i jakości.
KONSTRUKCJA
Cały dom mobilny oparty jest na konstrukcji stalowej wykonanej zgodnie z projektem i normami UE. Konstrukcja wykonana jest z w pełni spawanej stali, dzięki czemu tworzy jedną formę i jest solidna do transportu.
CAŁOROCZNA IZOLACJA PUR
Wszystkie produkowane przez nas domki mobilne są całoroczne, dzięki ocieplaniu całej bryły domku pianą PUR i wyposażeniu w komplet grzejników elektrycznych.
CZAS REALIZACJI
Dla wszystkich klientów detalicznych zamawiających jeden domek oferujemy czas realizacji domku w 4-5 miesięcy od podpisania umowy!
WYPOSAŻENIE DOMKÓW
Domki oferujemy w dwóch standardach wykończenia: BASIC (do umeblowania) i COMFORT (w pełni wyposażone). Za dopłatą możesz zamówić klimatyzację, rolety i wiele innych.
TRANSPORT DOMKU
Posiadamy własny transport. Jest możliwość dowiezienia domku wprost na działkę.
Serdecznie zapraszamy
Łukasz

Miejscówka świetna. Przy Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej. Super miejsce wypadowe na przełęcz Wyżną, Wyżniańską, do Cisnej i Ustrzyk (w stronę Tarnicy i Worka Bieszczadzkiego). Poranna kawa z widokiem na połoninę...

Sonia Bekrycht

Przytulny, ładny domek urządzony w drewnianym, góralskim klimacie.
Idealny dla grup pięcio-, sześcioosobowych

Olga

Piękne miejsce, fajny domek z ładnym ogrodzonym terenem.
Bardzo polecam!

Zapytaj o nocleg
Zapytaj o nocleg i sprawdź aktualne ceny